Monter Opon ciężarówki Belgia

2024-02-03 ID OFERTY: 933583

Miejsce pracy: okolice Antwerpii, Belgia

Praca na czas nieokreślony

zakres obowiązków:
praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii.
wymiana opon w ciężarówkach
kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika.
demontaż kół oraz opon z felg.
wyważanie kół.
obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie

Wymagania
doświadczenie w wymianie opon w samochodach ciężarowych
umiejętność obsługi maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki.
znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
zatrudnienie na warunkach belgijskich
stawka godzinowa 15,19 Euro brutto/godzinę
180 godzin pracy miesięcznie
zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać " Monter Opon Ciężarówek Belgia"