Monter płyt gk Francja

2024-05-06 ID OFERTY: 952298

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stanowisko pracy:

Monter płyt karton - gips we Francji
Twój zakres obowiązków:

    - montaż płyt g/k,
    - montaż konstrukcji szkieletowej metalowej,
    -  montaż sufitów podwieszanych,
    - praca z rysunkiem technicznym,
    - możliwa praca na wys. pow . 3 metrów.

Nasze wymagania:

    - doświadczenie przy montażu płyt kartonowo - gipsowych,
    - umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
    - własne narzędzia.

Co oferujemy:

    - wynagrodzenie (12,50€/h + 10% dodatków) 13,75€/h brutto
    - dodatek żywieniowy 1,60 € brutto + 9,90 € netto - wypłacone po przepracowaniu min. 7 godzin dziennie
    - nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
    - zwrot za ubranie robocze na podstawie faktury pobranej na naszą agencję (odzież letnia 180zł, odzież zimowa 220zł) – wymagany oryginał faktury
    - zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka 0,50gr/1km trasa Polska-Francja, we Francji na dojazdy do pracy 0,32€/1km + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar
    - bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy (pobierana zwrotna kaucja o wysokości 500zł w 2 ratach)
    - polską umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa na 1 miesiąc, następnie przedłużenie)
    - składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
    - opieka polskiego koordynatora.
    - wyplata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
    - zwrot za badania lekarskie na podstawie faktury – wymagany oryginał faktury

Prosimy o przesyłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl