Monter płyt gk /Plaquiste Francja

2024-06-03 ID OFERTY: 958923

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter płyt karton gips, praca we Francji.

Stanowisko pracy:
Monter płyt karton gips praca we Francji.

Twój zakres obowiązków:
- montaż taśm spoinowych na płytach kartonowo - gipsowych,
- praca z rysunkiem techniczny,
- możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Nasze wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku - przy montażu taśm,
- dobra kondycja fizyczna,
- zmysł estetyczny,

Co oferujemy:
- stawka godzinowa: 11,65  euro brutto podstawa
- dodatek żywieniowy: 11 euro za przepracowany dzień,
- francuska umowa o pracę  – prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
- nadgodziny do 48h / tyg
- premia +10% za koniec misja do stawki godzinowej
- premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc
- płatny przejazd na misję ( opłacony bilet na autokar ) lub zwrot za przejazd własnym samochodem według ryczałtu 180 euro + dodatek  za zabranie pasażera 45 euro /osoba
- zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
- bezpłatne zakwaterowanie
- amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy : 50 euro / mc
- wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
- zwrot za zakup odzieży roboczej na podstawie faktury
- badania lekarskie po stronie pracodawcy

Zainteresowane osoby proszę o składanie aplikacji za pomocą linku:

lub email:
patrycja.sochacka@ecojob.eu