Monter paneli fotowoltaicznych

2024-07-18 ID OFERTY: 970525

Jesteśmy firmą specjalizującą się w instalacji paneli solarnych, które stanowią kluczowe rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Nasza firma działa na terenie całych Niemiec, wdrażając innowacyjne projekty związane z energią słoneczną i efektywnością energetyczną.

Obowiązki:

  • Montaż paneli fotowoltaicznych na dachach oraz elewacjach budynków

  • Montaż i podłączanie przewodów elektrycznych

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach solarnych

  • Dokonywanie pomiarów i testów wydajności systemów

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i raportów z przeprowadzonych prac

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i przepisów branżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu paneli solarnych

  • Znajomość technologii fotowoltaicznych

  • Umiejętność czytania i interpretowania schematów technicznych

  • Zdolność do samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek

  • Znajomość przepisów dotyczących instalacji elektrycznych i odnawialnych źródeł energii

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2 - B1

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w innowacyjnych projektach

  • Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie energii odnawialnej

  • Narzędzia, sprzęt oraz niezbędne szkolenia do wykonywania obowiązków

  • Oferujemy również możliwość posiadania Auta służbowego.

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: info@rmmonteure.de lub skorzystania z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej www.rm-monteure.de bądź do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu +49 6103 8336560

Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami w celu dalszej rozmowy.