Monter podłóg → Niemcy

2024-07-20 ID OFERTY: 971206

Oferujemy

  • Polska umowa o pracę bezpośrednio w firmie budowlanej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 16€ brutto

  • Pomoc we wdrożeniu do pracy

  • Zapewnione zakwaterowanie (darmowe)

  • Bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania cennych doświadczeń w międzynarodowej firmie

Opis stanowiska

  • Układania podłogi podniesionej (Technicznej)

  • Poziomowanie podłóg według wskazań lasera

  • Docinanie elementów konstrukcyjnych, płyt podłogowych

  • Regularne zjazdy do kraju co 1,5 tygodnia

  • Praca w miejscowościach Berlin oraz Bawaria (w zależności od projektu)

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na w/w stanowisku (min.2 lata)

  • Umiejętność posługiwania się niwelatorem, poziomicą laserową

  • Prawo jazdy

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Sprawność fizyczna

  • Przyjazd na podpisanie umowy do Krapkowic (wymóg konieczny)