Monter regipsow - Stuttgart i okolice - niemiecka umowa

2024-02-14 ID OFERTY: 935755

KÖNIG SE & Co KG, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec.  W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób.

Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do naszego zespołu!

!!!PREMIA na START 300 euro !!!

OPIS STANOWISKA

 - montaz plyt kartonowo-regipsowych

- przygotowywanie elementow

- montaz wedlug planu

WYMAGANIA

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Ukończona szkoła zawodowa w tym kierunku, ale nie zawsze jest do wymóg konieczny
- Podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- Posiadanie auta jest dodatkowym atutem

NASZA OFERTA

300€ PREMII STARTOWEJ

 -  Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat

 - Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech

 -  Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)

 -  Zorganizowane zakwaterowanie

 -  Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

 -  Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy

 -  Terminowe wyplaty wynagrodzenia

 -  Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym

 -  Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu

 -  Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

 -  Obsługę i wsparcie w języku polskim

 -  Do 30 dni urlopu płatnego w roku

 -  Udział w systemie premii pracowniczych