Monter rurociągów ISO

2024-03-05 ID OFERTY: 939274

Poszukujemy montera rurociągów, głównie na farmację, spożywkę- termin do uzgodnienia.

Obowiązki:

-montaż rurociągów ze stali nierdzewnej,

-łączenie rur

-praca na podstawie rysunków technicznych, isometrycznych

Wymagania:

-znajomość rysunku isometrycznego,

-doświadczenie w pracy na farmacji lub spożywce

-znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

-zręczność manualna

Oferujemy:

-szwajcarska umowa o pracę

-stawkę godzinową do uzgodnienia (jesteśmy otwarci na negocjacje)

- odpłatne zakwaterowanie

-wsparcie koordynatora na każdej płaszczyźnie