Monter rurociągów - praca w przemyśle petrochemicznym, od zaraz!

2024-05-24 ID OFERTY: 957247

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER RUROCIĄGÓW

- praca w przemyśle petrochemicznym, od zaraz!

Miejsce pracy: Rotterdam i okolice (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz/ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia (projekt długoterminowy)

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy przy montażu rur o różnych średnicach w firmie operującej w przemyśle petrochemicznym.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji rurociągów o różnych średnicach

  • Odczytywanie planów konstrukcji z rysunków technicznych

  • Przepłukiwanie rur oraz przygotowywanie złączy do spawania

  • Praca z narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. A2/B1)

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych

  • Certyfikat VCA (w przypadku, gdy kandydat nie posiada dokumentu pracodawca pomaga w jego uzyskaniu)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia:

  • 660-730€ netto tygodniowo (z własnym samochodem)

  • 560-630€ netto tygodniowo (z samochodem wypożyczonym u pracodawcy)

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich

  • Narzędzia do pracy (podstawowe narzędzia ręczne i elektryczne)

  • Atrakcyjne szkolenia i możliwość rozwoju

  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, opłacane przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476