Monter rurociągów Szwajcaria

2024-09-17 ID OFERTY: 981202

Dla firmy specjalizującej się w budowie instalacji, z naciskiem na budowę rurociągów w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, poszukujemy montera rurociagów od zaraz lub po uzgodnieniu terminu.

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów np. rysunków izometrycznych

  • Realizacja prac związanych z systemami rurociągów i instalacji

  • Demontaż i montaż rurociągów zgodnie z wytycznymi

  • Przeprowadzanie prób ciśnieniowych i uruchamianie systemów

  • Prace ślusarskie i przebudowa istniejących instalacji

Wymagania:

  • Min. 3/letnie doświadczenie jako monter przy budowie rurociągów i instalacji (doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność heftowania i obsługi spawarki

  • Umiejętnośc czytania i interpretowania rysunków izometrycznych

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji  30-33 CHF brutto/godz.

  • Dieta: 50 - 80 CHF/dzień (w zależności o projektu i miejsca pracy)

  • Wypłata miesięczna do 8-10ego każdego miesiąca

  • Szwajcarska umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi i emerytalnymi

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania - koszt zakwaterowania ponosi pracownik (650 - 850 CHF miesiecznie za pokój jednoosobowy, rozliczane przy wyplacie)

  • Stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zainteresowany/a?

bewerbung-pl@mywork.ag

Tel:

0585017786

0762331791