Monter rusztowań, Belgia/Holandia/Luksemburg

2024-09-11 ID OFERTY: 980488

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta firmy, która specjalizuje się w instalacji konstrukcji tymczasowej w krajach Beneluksu poszukujemy osób na stanowisko:

Monter rusztowań
Miejsce pracy: Belgia/Holandia/Luksemburg (praca wyjazdowa)
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • montaż i demontaż elementów rusztowania zgodnie z przepisami bezpieczeństwa (praca na obiektach przemysłowych i fasadowych)
 • przygotowanie terenu oraz podłoża pod rusztowanie, w tym wyznaczanie punktów mocowania i fundamentów
 • współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego oraz udzielanie wsparcia w zakresie konserwacji i napraw rusztowania
 • monitorowanie stanu technicznego rusztowania i wykonywanie regularnych inspekcji w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników
 • praca na wysokości
 • praca wyjazdowa na terenie Belgii, Holandii i Luksemburgu

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • mile widziane doświadczenie z systemem Layher
 • zdolność czytania i interpretowania rysunków technicznych
 • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
 • gotowość do pracy fizycznej na wysokości
 • gotowość do pracy w delegacji
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
 • wynagrodzenie 13-16€ (umowa o pracę) lub 18-21€ (własna działalność, miesięcznie 3000€ netto)
 • pracę w przyjaznym środowisku
 • pełen etat (40 h/ tydzień)
 • możliwość nadgodzin
 • darmowe zakwaterowanie (pokoje 1 i 2 osobowe)
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
 • narzędzia robocze - bez kaucji
 • samochód firmowy oraz darmowe dojazdy do pracy
 • rotacyjny system pracy
 • wsparcie koordynatorów na miejscu