Monter-Spawacz l Belgia l Darmowe zakwaterowanie

2024-03-29 ID OFERTY: 944842

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Spawacz MIG MAG, praca na terenie Belgii.

Stanowisko pracy:

Monter Spawacz MIG MAG, praca na terenie Belgii.

Twój zakres obowiązków:

- spawanie MIG MAG,

- montaż konstrukcji stalowych w samochodach ciężarowych: podwozia ciężarówek, konstrukcje żurawia, haków

- wykonywanie wszystkich elementów konstrukcji metalowej według rysunków technicznych.

Nasze wymagania:

- znajomość rysunku technicznego,

- dobra znajomość języka angielskiego,

- chęć długoterminowej współpracy.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,

- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,

- stawka godzinowa: 18 euro brutto

- możliwość pracy w nadgodzinach,

- zwrot kosztów dojazdu do firmy.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.