Monter - spawacz TIG (podzespoły maszyn spożywczych) Bergeijk, Holandia

2024-06-21 ID OFERTY: 964062

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego holenderskiego klienta firmy specjalizującej się spawaniem i montażem podzespołów maszyn i urządzeń w branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Monter - spawacz TIG (podzespoły maszyn spożywczych)
Miejsce pracy: Bergeijk, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 •  spawanie metodą TIG (stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 3mm) podzespołów maszyn spożywczych
 •  montaż detaliczny maszyn spożywczych
 •  praca z rysunkiem technicznym
 •  wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

Poszukiwane kompetencje
 •  kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG (certyfikaty spawalnicze 141)
 •  umiejętność spawania blach o grubości 1.5mm do 3mm
 •  umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
 •  komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 •  umiejętność spawania aluminium oraz spawania metodą 135/ 136 będzie dodatkowym atutem
 •  prawo jazdy kat. B; własny samochód - mile widziane
 • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy
 • zatrudnienie na warunkach holenderskich z możliwością przejścia na stały kontrakt
 • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu. Czas pracy 40-52h/tydzień
 • stawka 18,50€ brutto/h. Tygodniówka po odtrąceniu kosztów pomiędzy 565,22€ - 722,22€ netto/tydzień
 • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie, możliwa zaliczka
 • dobre warunki mieszkaniowe, odpłatne 104.75€ / tydzień
 • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
 • darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
 • ubezpieczenie zdrowotne, odpłatne 35,51€/tydzień
 • szybki proces rekrutacyjny