Monter spawacz. Zapewnione zakwaterowanie. Umowy holenderskie.

2024-10-08 ID OFERTY: 985045

Praca w Holandii monter spawacz. Zarobki €600 – €650/tydzień. Zapewnione zakwaterowanie. Umowy holenderskie.

Opis stanowiska:

  • praca 80% montaż konstrukcji stalowych i 20% spawanie MIG/MAG

  • praca na podstawie rysunków technicznych, aby zapewnić dokładność montażu i spawania

Kluczowe obowiązki:

  • montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunków technicznych

  • wykonywanie precyzyjnego spawania MIG/MAG w celu ukończenia montażu

  • obsługa suwnic do przenoszenia dużych elementów

  • przeprowadzanie kontroli jakości w celu spełnienia standardów bezpieczeństwa i projektowania

Wymagania:

  • certyfikat spawalniczy MIG/MAG

  • doświadczenie w obsłudze suwnic jest dodatkowym atutem

  • wymagany własny pojazd na dojazdy do pracy

  • godziny pracy: 45 godzin tygodniowo

Co oferujemy:

  • tygodniowe wynagrodzenie w wysokości €600 – €650 netto

  • dynamiczna rola z mieszanką zadań montażowych i spawalniczych

  • praca w zgranym i wykwalifikowanym zespole

  • zapewnione zakwaterowanie

  • umowy holenderskie

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

Oferty pracy za granicą spawacz

Praca w Holandii monter spawacz

Praca za granicą w Niemczech

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-10-08

Kraj – Holandia

Wynagrodzenie – 2400€