Monter Suchej Zabudowy

2024-06-26 ID OFERTY: 965303

Opis stanowiska

Do naszej brygady poszukujemy jednego pracownika do prac wykończeniowych.

Wymagania stanowiska

  • Montowanie suchej zabudowy.

  • Wykonywanie prac związanych z płytami gipsowo-kartonowymi.

  • Dbałość o jakość wykonywanych prac.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Doświadczenie w montażu suchej zabudowy.

  • Znajomość materiałów i narzędzi stosowanych w tej dziedzinie.

  • Dokładność i terminowość.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę zawartą z austriackim pracodawcą

  • stawka:15,64 Euro brutto/h + dieta 26,40 Euro/ dzien +100 Euro paliwo/mc

  • pełen pakiet socjalny

  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

  • pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz organizacji wyjazdu

Skontaktuj się z Nami:
+48739660843rekrutacja@moneta-personal.pl
lub " Aplikuj" klikając w zdjęcie ogłoszenia!