Monter systemów gaśniczych → Niemcy

2024-07-20 ID OFERTY: 971215

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników pracy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, nie przez agencję

  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)

  • Opiekę firmy nad nowymi pracownikami

  • Premie świąteczne oraz urlopowe

  • Samochód służbowy

  • 30 dni urlopu

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Możliwości rozwoju osobistego oraz szkolenia

  • Przyjazną atmosferę w zespole, sprzyjającą współpracy

Opis stanowiska

  • Wykonywanie napraw i konserwacji wodnych lub gazowych
    instalacji gaśniczych zgodnie z wymogami jakościowymi

  • Prawidłowe wdrażanie przepisów i środków bezpieczeństwa

  • Dokonywanie pomiarów, planowanie materiałów
    oraz sprawdzanie dostaw

  • Kontrola jakości i przygotowywanie dokumentacji

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka niemieckiego (min. A2) lub angielskiego (B1/B2)

  • Wykształcenie kierunkowe jako mechanik instalacji
    lub podobne
    w dziedzinie budowy rurociągów/
    hydrauliki/ogrzewania/elektrotechniki

  • Umiejętność samodzielnej pracy, a także w grupie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Elastyczność