Monter Tras Kablowych

2024-05-29 ID OFERTY: 958123

Poszukujemy pracowników na stanowisko: MONTER TRAS KABLOWYCH.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż tras kablowych. Prace wykonywane są na obiektach przemysłowych w Niemczech i Holandii.

Oferujemy:

 stabilne warunki zatrudnienia
 korzystne stawki w zależności od doświadczenia
darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy
transport za granicę oraz przejazdy do Polski zapewnione przez firmę
opłacone badania oraz potrzebne dokumenty i certyfikaty wymagane do pracy
odzież BHP (buty, kurtki, spodnie)
premie miesięczne
 wsparcie polskiego zespołu
 nowoczesne narzędzia i wyposażenie
 stałą opiekę koordynatora

Obowiązki:

 montaż prefabrykowanych tras kablowych
 prefabrykacja konstrukcji wsporczych
 stosowanie się do zasad i przepisów BHP obowiązujących na terenie obiektu

Wymagania:

doświadczenie jako monter w branży elektrycznej
 umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
 umiejętności manualne i dokładność w wykonywaniu prac
 nie wymagana znajomości języka
 umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

Mile widziane:

 prawo jazdy kategorii B
 uprawnienia UDT
 komunikatywna znajomość języka angielskiego
 uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Jeśli jesteś doświadczonym monterem na obiektach przemysłowych, gotowym na wyzwania w środowisku przemysłowym oraz zainteresowany stabilną pracą za granicą - zachęcamy do aplikowania