Monter tras kablowych (budownictwo przemysłowe)

2024-06-24 ID OFERTY: 964685

💼Prowadzimy proces rekrutacyjny dla stabilnej, międzynarodowej firmy posiadającej swój oddział w Warszawie do obszaru inżynierii elektrycznej. Poszukujemy Monterów tras kablowych do pracy w 8-osobowych zespołach.

Stanowisko wiąże się z pracą głównie wyjazdową na obiektach przemysłowych, rafineriach czy cementowniach na terenie Francji.

Warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na francuskich warunkach, umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą, pierwsza na okres próbny 3 miesięczny, następna na czas nieokreślony

  • praca w systemie 6 tygodni w delegacji, tydzień wolny płatny (możliwość wydłużenia przerwy)

  • stawka w zależności od doświadczenia od 10,50 do 13 EUR brutto/h, tygodniowo praca 48h, diety

  • dodatkowo płatne nadgodziny

  • bezpłatne, komfortowe warunki zamieszkania (dom bądź mieszkanie)

  • zapewniona odzież robocza

  • bezpłatny dojazd na miejsce pracy oraz zapewnione przez pracodawcę loty do Polski/ Francji

  • na miejscu polskojęzyczny Brygadzista, nie wymagamy znajomości języka obcego

  • praca w firmie o zasięgu globalnym z możliwością rozwoju oraz zdobyciem doświadczenia na obiektach przemysłowych

  • dla osób z komunikatywną znajomością angielskiego bądź francuskiego możliwa wyższa stawka

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na obiektach budowlanych

  • praktyczne doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie tras kablowych (wiercenie, cięcie)

  • instalacja systemów tras kablowych

  • możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów

  • przestrzeganie zasad BHP