Monter Wentylacji (m/k/x) 23€/godz

2024-08-26 ID OFERTY: 977898

Monter Wentylacji (m/k/x) 22€/godz

Twoje zadania:

- Profesjonalny i terminowy montaż systemów kanałów i rurociągów wentylacyjnych zgodnie z projektami wykonawczymi i montażowymi

- Montaż regulatorów przepływu i klap przeciwpożarowych

- Pełna dokumentacja wszystkich etapów montażu

Twoje kwalifikacje:

- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym

- Ukończone szkolenie na stanowisko mechanik systemowy w zakresie techniki wodno-kanalizacyjnej, grzewczej i klimatyzacyjnej, centralnego ogrzewania i wentylacji lub instalator gazu i wody (m/k/d)

- Alternatywnie praktyka rzemieślnicza połączona z doświadczeniem w zakresie technicznych urządzeń budowlanych, techniką wentylacji lub klimatyzacji

- Solidna wiedza techniczna

- Prawo jazdy i chęć dojazdów na wskazane stanowiska montażowe

Twoje korzyści jako pracownika:

- Niemiecka umowa o prace

- Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony oraz długoterminowym zleceniom u jednego klienta

- W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki / stawki ponadtaryfowe

- Zrozumiałe i terminowe rozliczanie płac oraz cotygodniowe wypłaty zaliczek

- Atrakcyjne premie i dodatki

- Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne zgodnie z taryfami IGZ / DGB

- Wysokie diety i rozliczanie czasu podróży / dopłaty do dojazdu na miejsce zlecenia

- Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne

- Organizacja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy

- Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym

- Pomoc w uznawaniu dyplomów zagranicznych

- Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza

Aplikuj przez WhatsApp 00491634137362 lub zadzwon!