Monter z dzialalnoscia gospodarcza do montażu hal, bezplatne zakwaterowanie

2024-08-28 ID OFERTY: 978428

Lokalizacja: cale Niemcy

*  Zakres obowiązków:

- praca na 1 zmianę w średniej wielkości firmie budowlanej

- prace montażowe hal stalowych : montaż fasad, płyt ściennych i obróbka blacharska

- prace dekarskie: montaż dachowych płyt o rożnych profilach,  montaż drzwi, okien PCV,   oświetlenia ściennego i dachowego

* Wymagania:

- prowadzenie dzialanosci gospodarczej, wystawianie faktur za wykonana prace

- wykształcenie budowlane lub doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych

- doświadczenie w pracach przy obróbkach blacharskich

- umiejętność czytania rysunków/schematów technicznych

- brak przeciwskazań do prac wysokościowych

- mile widziane prawo jazdy kat B lub C+E

- mile widziane dodatkowe umiejętności (typu doświadczenie na wózkach widłowych, uprawnienia na podnośniki itp.)

- mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym

 *Oferujemy:

- Stabilne zlecenia na terenie calych Niemiec z system zjazdów do Polski: 3x1, 4x1,  2x2, 6x2 lub inne do uzgodnienia

- Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni,  telewizji i Internetu

- Wynagrodzenie od 2250 -2500 NETTO, do negocjacji

Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z siedzibą w Hamburgu, od 30 lat budujemy/montujemy przemysłowe hale stalowe na terenie całych Niemiec. Aktualnie kilku monterów do montażu hal przemysłowych.

Kontakt:

info@jarocki-bau.de, `491766044431/ Whats App