Monter/Spawacz 141

2024-04-24 ID OFERTY: 950408

Start: do uzgodnienia

Stawka: od 21 EUR netto

Obowiązki:

  • Czytanie i interpretowanie planów, schematów i specyfikacji w celu określenia układu systemów rurowych.

  • Montaż/instalacja różnych rur, zaworów i armatury zgodnie z wymaganiami projektu.

  • Spawanie rur stalowych w średnicach 12 do 101 mm.

  • Spawanie metodą 141, zgodnie z potrzebami montażu elementów rurociągów.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako monter rurociągów w środowisku przemysłowym (spożywczy, browarniczy i farmaceutyczny) pow. 2 lat.

  • Doświadczenie w spawaniu metodą 141 pow. 3 lat.

  • Biegłość w czytaniu planów i zrozumienie specyfikacji technicznych

  • Znajomość różnych materiałów, rozmiarów i kształtek rurowych.

  • Aktualny certyfikat spawalniczy 141.

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.

  • Komunikatywny język angielski B1.

  • Prawo jazdy kat. B (auto na wyjazd mile widziane).

Oferujemy:

  • Szwajcarska umowa o pracę (wraz z wszystkimi składkami socjalno-emerytalnymi).

  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie zapewnione przez nas.