Murarz Francja

2022-09-06 ID OFERTY: 770145

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Murarz

Miejsce pracy: Departament Jura

Zakres obowiązków:

- prace murarskie

- murowanie tradycyjne

- wykonywanie szalunków drewnianych

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach

- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań

- Dobra organizacja czasu pracy własnej

Oferujemy:

- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Darmowe zakwaterowanie

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia

- Opiekę koordynatora,

- Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,

- Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika

- Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie,

- Dostarczenie karty ekuz

- Pokrycie kosztów za badania lekarskie

- Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem  ”murarz” na adres praktyka@europajob.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.