Murarz - Klinkier

2023-04-05 ID OFERTY: 840665

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Murarz Klinkier

Obowiązki:

• murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza, A1

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:

• stawka godzinowa 25, możliwość pracy na metry

• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.