Murarz klinkieru

2023-05-08 ID OFERTY: 847155

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami klinkieru z własną działalnością do prac na terenie Belgii.

Murarz Klinkier

Obowiązki:

• murowanie fasady klinkier na klej lub zaprawę,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),

  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,

  • regularne opłaty faktur,

  • atrakcyjną stawkę godzinową,

  • możliwość zakwaterowania,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,

  • pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do