Niemcy | Komisjoner w magazynie supermarketu | 13,50 €/h

2024-09-17 ID OFERTY: 981113

lokalizacja: Hamm

Szukasz pracy od zaraz? Zobacz, co mamy do zaoferowania i wyjedź do Niemiec!

Oprócz stawki podstawowej 13,50 €/h otrzymasz Bonus 500 € EXTRA (250€ wypłacane po 3 miesiącu i 250€ po 4 miesiącu pracy).

Jako komisjoner będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień internetowych złożonych przez klientów supermarketu. Magazyn posiada dwie strefy o różnej temperaturze:

•             dział produktów suchych/niespożywczych (temperatura pokojowa)

•             dział produktów świeżych (chłodnia 3°C)

GWARANTUJEMY

•             Stawkę wynoszącą 13,50 €/h brutto

•             Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%

•             Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: 6:00-14:30 lub 14:30-23:00

•             Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas

•             Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w niskiej cenie

•             Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)

•             Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

•             Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

•             Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

•             Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

•             Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI

• Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera

• Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

• Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

WYMAGANIA

• Prawo jazdy i gotowość by prowadzić samochód służbowy (jeśli masz własny samochód i zabierasz ze sobą współpracowników, otrzymasz zakwaterowanie za pół ceny)

• Podstawowa znajomość j. angielskiego

• Gotowość do pracy w soboty

• Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)

• Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj a nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.