NIEMCY PRACA dla Elektryka z zakładzie produkcyjnym

2024-08-27 ID OFERTY: 978304

Niemiecka stabilna firma produkcyjna z wieloletnim stażem na rynku poszukuje do swojego oddziału w Rinteln pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: 31737 Rinteln, Niemcy

Zadania:

  • Sprawdzanie, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych,

  • Planowanie i wykonywanie nowych instalacji elektrycznych podczas remontów lub nowych działań na terenie fabryki,

  • Konserwacja instalacji w budynku,

  • Współpraca w przygotowywaniu planów konserwacji i przeglądów, a także ich planowanie i realizacja,

  • Nadzór nad pracami konserwacyjnymi i naprawczymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne na terenie naszej firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe elektryk lub mechatronik (specjalizujący się w elektrotechnice),

  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe przy konserwacji i naprawie urządzeń przemysłowych,

  • Zmysł techniczny oraz niezależny, sumienny i zorientowany na rozwiązania sposób pracy,

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Gwarantujemy:

  • Bezpośrednią niemiecką umowę o pracę,

  • Pracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na długoterminową współpracę,

  • Premię świąteczną, zdrowotną,

  • Benefity firmowe,

  • Leasing rowerów firmowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Elektryk Rinteln” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471