Niemcy pracownik montażu przyczepek. Praca w stałej lokalizacji

2024-07-04 ID OFERTY: 967435

Niemcy pracownik montażu przyczepek. Praca w stałej lokalizacji. Zapewnione darmowe zakwaterowanie. Umowy niemieckie.

Zadania:

  • Okablowanie i podłączanie elektryczne przyczepek załadowczych różnych producentów

  • Podłączanie elektryczne komponentów specyficznych dla pojazdu (kamera cofania, monitor, dodatkowe ogrzewanie, …)

  • Montaż akcesoriów na podstawie rysunków

  • Samodzielna praca zgodnie ze specyfikacją pracy (rysunek techniczny itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie mechatronik/mechanik pojazdów lub porównywalne wykształcenie

  • Doświadczenie w budowie pojazdów będzie dodatkowym atutem

  • Zręczność manualna

  • Bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi (np. szlifierka kątowa, nitownica, wiertarka, …)

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

  • Uprawnienia  na dźwig (dodatkowy atut)

Oferta:

  • stawka godzinowa 13,5€ brutto+ 4€ diety do godziny

  • stawka netto około 2300€ + nadgodziny ekstra płatne

  • darmowe zakwaterowanie

  • stałe miejsce zatrudnienia (praca w jednym miejscu)

  • umowa niemiecka

  • opieka polskojęzycznego koordynatora

  • praca od zaraz

  • dodatki świąteczne i wakacyjne

  • premie

Niemcy pracownik montażu przyczepek

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613