Obsluga maszyn (pracownik produkcyjny), w Hohenmölsen

2024-02-01 ID OFERTY: 933053

Dla naszego klienta w D-06679 Hohenmölsen,

poszukujemy na stanowisko: Obsluga maszyn (pracownik produkcyjny), praca na hali przy produkcji maszyn rolniczych

Zadania:

  • Prace wykonywane z rysunkiem technicznym i zgodnie z planem produkcji i testów

  • Dostosowywanie maszyn do różnych materiałów, wymienianie części

  • Czyszczenie, konserwowacja

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe jako ślusarz lub kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie (śrutowanie, gratowanie, szlifowanie, prostowanie, zaokrąglanie krawędzi, cięcie i czyszczenie)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

  • Znajomość języka niemieckiego w celu latwego porozumiewania sie z przelozonym

  • Auto i prawo jazdy

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o prace, z calym pakietem socjalnym

  • Platne urlopy i premie swiateczne

  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ 12 euro NETTO za roboczogodzine (godziny nocne i nadliczbowe dodatkowo platne)

  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • Mozliwy zakup odziezy roboczej na koszt pracodawcy

Zapraszamy do kontaktu

zgorzelec@wbd-gruppe.de