Oferta pracy dla spawaczy każdego typu, niemiecka umowa

2023-10-10 ID OFERTY: 899513

OFERTA PRACY DLA ŚLUSARZY I SPAWACZY KAŻDEGO TYPU

Zarobki: możliwosc negocjacji: 2300 -3000€

STAWKA: od 15,00€/h brutto +60€ diety dziennej netto.

Doatkowo: § Premia 300€ za polecenie Pracownika Firme

Opis stanowiska:

  • Głównym zadaniem sa prace spawalnicze i śllusarskie

  • NP: produkcja i montaż konstrukcji metalowych - balustrady, bramy, okna, ogrodzenia itp...

lub:

  • Do wyboru: spawanie blach, rur, różnymi metodami

Wymagania:

  • Wyksztalcenie zawodowe na w/w stanowisku lub udokumentowane doswiadczenie w tym zawodzie

  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

  • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

  • Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

  • Motywacja i chęc do pracy

Oferujemy:

  • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski

  • Możliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

  • Możliwość rozwoju zawodowego, długoterminowe zlecenie

  • Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

  • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

  • Zoorganizowane zakwaterowanie platne w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)

  • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne

  •  Liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera

  • Indywidualne podejście do każdego kandydata

  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu

  • Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

Lokalizacje: Hamburg, Flensburg, Hannover, Stuttgart, Frankfurt/M, Fulda, Bielefeld, Köln, Kassel, Nürnberg, Koblenz, Freiburg, Münschen, Hörstel, Freiberg, Simmerath, Rheinau, Aschaffenburg, Tunenhausen, Eggenstein, Mannheim, Dannau, Wörrstadt, Perl-Besch

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

KONTAKT:

IMS Team
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Dariusz Wierzba
Handy: 004917615609028
Tel.: 05241-23490-23
dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu