Operator cleanroom

2024-05-09 ID OFERTY: 953389

EU⭑People, Twoja zaufana agencja rekrutacyjna, ma przyjemność zaoferować Ci stanowisko Operatora cleanroom'u w HQ Pack. Ta wysokotechnologiczna firma produkcyjna produkuje skrzynie lotnicze i palety używane do transportu drogich części maszyn specjalnymi samochodami ciężarowymi lub samolotami na całym świecie.

Główne zadania na tym stanowisku:

Czyszczenie pojemników, wysokotechnologicznego sprzętu oraz narzędzi.

Montaż wysokotechnologicznego sprzętu, części oraz produktów.

Czytanie oraz praca zgodnie z rysunkami technicznymi i procedurami.

Kontrola jakości i pakowanie produktów.

Współpraca z innymi członkami zespołu.

Utrzymywanie jak najwyższego poziomu czystości w cleanroomie.

Wymagania:

Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim na poziomie średnio zaawansowanym lub lepszym (B1 lub lepszym).

Doświadczenie lub wykształcenie w opisanej lub pokrewnej dziedzinie - mile widziane, ale nie zawsze konieczne.

Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi.

Jesteś gotowy/a na nawiązanie dłuższej współpracy.

Jesteś gotowy/a do pracy na zmiany.

Dbasz o jakość pracy.

Oferujemy:

Pracuj w przyjaznym zespole anglojęzycznym.

Początkowe wynagrodzenie od 16,14 do 20,51 euro brutto za godzinę.

Praca w dwóch zmianach: 06:00 – 15:00 i 15:00 – 00:00.

Zwrot kosztów za transport.

Długoterminowa praca z możliwością bezpośredniego kontraktu.

Wypłata wynagrodzenia w każdy czwartek.

Opcjonalne zakwaterowanie i transport w pobliżu miejsca pracy.

Pomoc w sprawach ubezpieczenia.

Dodatek dla kierowcy auta służbowego.

Pomoc w załatwianiu dokumentów.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, proszę prześlij swoje CV na adres info@eu-people.com lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 77 453 76 00.

Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją karierę w dynamicznym środowisku przemysłowym!