Operator Cleanroom - Pomieszczeń Czystych

2024-07-02 ID OFERTY: 966654

EU⭑People, Twoja zaufana agencja rekrutacyjna, ma przyjemność zaoferować Ci stanowisko Operatora cleanroom'u w HQ Pack. Ta wysokotechnologiczna firma produkcyjna produkuje skrzynie lotnicze i palety używane do transportu drogich części maszyn specjalnymi samochodami ciężarowymi lub samolotami na całym świecie.

Obowiązki:

  • Czyszczenie pojemników, wysokotechnologicznego sprzętu oraz narzędzi.

  • Montaż wysokotechnologicznego sprzętu, części oraz produktów.

  • Czytanie oraz praca zgodnie z rysunkami technicznymi i procedurami.

  • Kontrola jakości i pakowanie produktów.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim na poziomie średnio zaawansowanym lub lepszym (B1 lub lepszym).

  • Doświadczenie w pracach technicznych - montaż/pracownik techniczny

  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi.

Oferujemy:

  • Praca w zespole anglojęzycznym

  • Początkowe wynagrodzenie od €16,14 do €20,51 za godzinę.

  • Praca w dwóch zmianach: 06:00 – 15:00 i 15:00 – 00:00.

  • Długoterminowa praca z możliwością bezpośredniego kontraktu.

  • Wypłata wynagrodzenia w każdy czwartek.

  • Opcjonalne zakwaterowanie i transport w pobliżu miejsca pracy.

  • Pomoc w sprawach ubezpieczenia.

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego.

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B i mieszkasz w naszym mieszkaniu firmowym, możesz dodatkowo zarobić, prowadząc siebie i kolegów do pracy firmowym samochodem. Możesz zarobić dodatkowy bonus do €40 NETTO/tydzień wykonując tę pracę.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres info@eu-people.com lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 77 453 76 00.