Frezer CNC

2024-03-23 ID OFERTY: 943633

Stanowisko: Frezer CNC

Wynagrodzenie: € 2920-3640 brutto/mc (w zależności od doświadczenia)

Lokalizacja: Holandia, Velsen Noord

Opis stanowiska:

  • Samodzielne ustawianie, obsługiwanie i programowanie centrów obróbczych, na których przetwarzane są produkty wysokiej jakości

  • Regulacja, wymiana i ustawianie narzędzi

  • Kontrola aktualnych parametrów urządzenia

  • Dostosowywanie i optymalizacja programów

  • Ustawianie maszyn, dokonywanie pomiarów i korekt

  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako operator frezarki/CNC, najlepiej w precyzyjnym środowisku mechanicznym/obróbki skrawaniem

  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn Mazatrol będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy (mile widziany własny transport)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w prywatnym pokoju

  • Dopłaty do paliwa (€0,21/km)

  • Holenderska umowa o pracę

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Opcja nadgodzin oraz pracy w weekendy

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV w języku angielskim na adres:

contact@jobsrecruitments4you.com

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!