Operator CNC

2024-06-24 ID OFERTY: 964656

 Opis stanowiska:

-Umieszczanie i wymiana narzędzi w maszynie zgodnie z metodą pracy i maszyną.
-Ładowanie lub wysyłanie prawidłowego programu przez DNC.
-Dopasowywanie programów CNC w porozumieniu z gościem głównym i działem metodologicznym.
-Sprawdzanie części i wprowadzanie zmian w oprzyrządowaniu.
-Montaż/demontaż narzędzi skrawających.

Wymagania stanowiska:

-Jako operator CNC potrafisz czytać i rozumieć programy CNC.
-Potrafisz sprawdzić długość, średnicę itp. narzędzi skrawających, uruchomić i skonfigurować maszyny/komputery.
-Na planie/rysunku można rozpoznać powierzchnie odniesienia, chropowatość, tolerancje i widoki.
-Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na frezarkach.
-Posiadasz dobrą znajomość maszyn CNC.
-Wiedza specjalistyczna: znajomość technik mocowania, technik CNC, technik pomiarowych, technik montażu i demontażu, technik pomiarowych, czytanie planów, zrozumienie i czytanie programów CNC.
-Dobra znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:

-Wynagrodzenie od 17 EUR brutto/h
-Zapewnione zakwaterowanie: 85€/tydzień za pokój jednoosobowy, 55€/tydzień za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nielimitowany internet w cenie)
-Dodatek milowy – zwykle kilka euro dziennie na dojazdy
-Premie: premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
-Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
-Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalnie w wysokości 125 EUR, zostanie wypłacony dopiero po 4 tygodniach pracy
-Czas pracy: 6:00-14:00 ; 14:00-22:00
-Stabile zatrudnienie w branży lotniczej