Operator CNC

2024-08-23 ID OFERTY: 977251

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) poszukuje kandydatów do pracy w produkcji komponentów do skrzyni biegów w sektorze motoryzacyjnym, zlokalizowanej w Północnej Francji (Metz).

Stanowisko: Operator CNC

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn w procesie produkcji, takich jak tokarki, frezarki i wyrzynarki

  • Selekcja odpowiednich parametrów oraz narzędzi do produkcji, a także nadzorowanie jakości wytwarzanych produktów

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym studio

  • Zapewnione dojazdy do pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę francuską

  • Długoterminową współpracę

  • Pakiet bonusów

  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

  • Zwrot kosztów transportu do Francji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na tym samym stanowisku

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Nr tel. – 789 365 553