Operator CNC branża lotnicza

2023-10-13 ID OFERTY: 900743

Jesteś zainteresowany pracą w sektorze lotniczym? Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora CNC ze znajomością języka angielskiego dla naszego klienta w Brukseli.

Nasz klient oferuje stanowisko w progresywnym środowisku high-tech, pracę z nowymi technologiami, z unikalną ofertą szkoleniową i wieloma możliwościami rozwoju. Ponadto oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione dodatkowymi świadczeniami.

Miejsce zatrudnienia: Zaventem

Czego się od Ciebie oczekuje?

Jako operator CNC potrafisz czytać i rozumieć programy CNC.

Potrafisz sprawdzać długość, średnicę itp. narzędzi skrawających, uruchamiać i konfigurować maszyny/PC.

Potrafisz rozpoznawać powierzchnie referencyjne, chropowatość, tolerancje i widoki na planie/rysunku.

Zadania

  • Umieszczanie i wymiana narzędzi w maszynie zgodnie z metodą pracy i maszyną.

  • Ładowanie lub wysyłanie prawidłowego programu przez DNC

  • Dostosowywanie programów CNC w porozumieniu z głównym gościem i działem metodycznym

  • Sprawdzanie części i dokonywanie regulacji oprzyrządowania

  • Usuwanie zadziorów i sprawdzanie elementów obrabianych za pomocą odpowiednich narzędzi

  • Montaż/demontaż narzędzi tnących przy użyciu dostępnych narzędzi

Profil kandydata

  • Szanujesz instrukcje i narzędzia.

  • Jesteś precyzyjny i skrupulatny.

  • Jesteś oddany swojej pracy.

  • Nie boisz się pracy fizycznej

Wykształcenie. Dyplom nie jest wymagany, ale doświadczenie jest niezbędne!

  • Masz dobrą znajomość obsługi maszyn CNC

  • Wiedza specjalistyczna: Opanowałeś techniki mocowania, techniki CNC, techniki pomiarowe, techniki montażu i demontażu, techniki pomiarowe, czytanie planów, rozumienie i czytanie programów CNC

  • Znajomość języka: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia

  • Wynagrodzenie od 17,99 EUR brutto/h + premia; 1,7368 EUR/h + 8 EUR bonów żywieniowych

  • Godziny pracy z przerwami (6/14 - 14/22)

  • Zapewnione zakwaterowanie: 85€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie

  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień

  • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy

  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy