Operator CNC /Prasy krawędziowej Triumph/

2024-06-28 ID OFERTY: 965921

Opis stanowiska:

  • Obsługa giętarki CNC /Prasy Krawędziowe Trumpf Seria 5000 i 7000/

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze giętarki /prasy krawędziowe

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość j. niemieckiego /min. A2/

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2800 netto miesięcznie

  • Dieta za każdy przepracowany dzień - 26,40 diety netto

  • Dodatek mieszkaniowy - 15 netto za przepracowany dzień

Dodatkowo

  • Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych /+ 50% do stawki godzinowej/

  • Dodatki zmianowe

  • Możliwość otrzymania - 13 i 14 pensja /Urlaubs und Weihnachtsgeld/

  • Płatny urlop

  • Częściowe pokrycie kosztu dojazdu z Polski do Niemiec/Austrii

  • Możliwość pracy od zaraz,

  • Możliwość długofalowego zatrudnienia, w firmie z długoletnim doświadczeniem

  • Zatrudnienie na podstawie austriackiej/niemieckiej umowy o pracę

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności