Operator dźwigu E-crane | Żurawia

2024-06-11 ID OFERTY: 960753

OPERATOR DŹWIGU E-CRANE

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Poszukujemy osób z doświadczeniem w obsłudze dźwigów E-crane, które będą odpowiedzialne za przeładunek metali na terenie złomowiska w Amsterdamie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze dźwigu E-crane | Żurawia

  • Motywacja i chęci do pracy

  • Dobra sprawność fizyczna

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Język angielski komunikatywny

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dźwigu E-crane

  • Przeładunek metalu na terenie złomowiska

  • Przeładunek innych materiałów koniecznych na terenie złomowiska

  • Dbanie o porządek w w/w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Stawka początkowa 15-16 €/godz. z możliwością awansu po zweryfikowaniu umiejętności

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich

  • Zakwaterowanie w komfortowych jednoosobowych pokojach z dostępem do internetu

  • Bezpłatny dojazd do pracy samochodem służbowym

  • Pracę na długi okres czasu (bez obaw o stabilność zatrudnienia)

  • Możliwośc awansu na inne stanowiska zależnie od doświadczenia i zaangażowania

Zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail: rekrutacja@techplusbv.nl lub do kontaktu telefonicznego na numer +48 798 017 974 w godzinach od 8.00 - 16.00 od Poniedziałku do Piątku.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”