Operator Heftruck - budowlany sektor

2023-07-28 ID OFERTY: 874505

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko

operator wózka widłowego typu Heftruck

Oferujemy ambitne stanowisko w rozwijającej się międzynarodowej firmie, rynkowy pakiet wynagrodzeń i szkolenia od doświadczonych kolegów.

Miejsce zatrudnienia: Genk

Zadania:

  • Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie przesyłek znajdujących się na Twojej liście.

  • Podczas załadunku i rozładunku towarów zawsze myślisz o bezpieczeństwie swoich współpracowników.

  • Zawsze masz też oko na jakość towarów. W końcu towary są dostarczane do naszego klienta i dlatego muszą być zawsze czyste i nieuszkodzone.

Profil kandydata:

  • Jasne cele i lekka dawka stresu dają ci dodatkową motywację.

  • Masz pozytywne nastawienie i lubisz brać na siebie odpowiedzialność

  • Lubisz otrzymywać regularne informacje zwrotne na temat swojej pracy.

  • Jesteś punktualny, dokładny i lubisz pracować w sposób zorientowany na wyniki.

  • Cięższa fizycznie praca Cię nie zniechęca.

  • Znajomość języków: angielski

  • Certyfikaty: Posiadanie certyfikatu na wózek widłowy jest plusem, wymagane jest doświadczenie.

  • wymagana sprawność i tężyzna fizyczna (dość dużo dźwigania ciężkich paczek)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 16,55 euro brutto/h

  • dodatek za zmianę ranną i południową 1,1889 eur brutto/h, za zmianę nocną 1,9816 eur/h.

  • czeki żywnościowe w wysokości 5€ dziennie

  • Kontrakt belgijski z opcją stałego zatrudnienia po okresie przejściowym

  • 38,33 godzin tygodniowo

  • Zapewnione zakwaterowanie: 85€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie)

  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień

  • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy

  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

Osoby zainteresowane oraz spełniające w.w wymagania prosimy o przesłanie aktualnego cv w języku polskim lub angielskim. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.