Operator Koparki

2023-10-27 ID OFERTY: 905190

Dla naszego zleceniodawcy- znanej firmy rodzinnej z branży inżynierii lądowej i drogowej w regionie Wil/Toggenburg poszukujemy doświadczonych i rzetelnych pracowników.

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH KOPARKI KOŁOWE do 20t

Twoje zadania:

Obsługa koparek kołowych do 20t (Takeuchi, Liebherr, Komatsu, Wacker Neuson)

Konserwacja maszyn

Pomoc w drobnych pracach na budowie

Twój profil:

Kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyn w budownictwie lądowym i drogowym

Doświadczenie w pracy na koparce kołowej

ważne prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. M1 lub M2 ( Szwajcarskie) mile widziane - możliwość wyrobienia później

Sumienny sposób pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa BHP

Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie w pracy na autostradach będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie za granicą (w państwach niemiecko-języcznych) będzie dodatkowym atutem

Prawo jazdy kat. „B” + własne auto

Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację na budowie - warunek konieczny.

Nasz klient oferuje:

Ciekawe i różnorodne zadania

Dobre i nowoczesne warunki zatrudnienia

Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju

zmotywowany i kompetentny zespół

Dobrą stawkę godzinową + diety

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij swoją aplikację w języku niemieckim drogą mailową. Twoja osoba kontaktowa:

Ernest Czarniecki

OPUS Personal (SG) Ltd

Wilenstraße 42 9500 Wil SG

ernest.czarniecki@opus-personal.ch