Operator linii pakującej (branża spożywcza), Boxtel

2024-03-27 ID OFERTY: 944336

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta firmy produkującej przekąski (sajgonki, burgery, krokiety, bitterballen, przekąski serowe i wiele innych) poszukujemy osób na stanowisko:

Operator linii pakującej (branża spożywcza)
Miejsce pracy: Boxtel, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • przygotowanie linii oraz maszyn do produkcji
 • obsługa i nadzór nad całą linią produkcyjną
 • dbanie o niezbędne zaopatrzenie do maszyn (materiały, opakowania)
 • monitorowanie procesu produkcji i dostosowywanie parametrów, np. szybkości i wielkości opakowań
 • kontrola jakości gotowych produktów
 • rejestrowanie wykonanej pracy
 • praca w systemie 2 zmianowym (6:00-15:00 i 15:00-00:00)

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy jako operator linii produkcyjnej min. 2 lata
 • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
 • swobodna komunikacja w języku angielskim lub holenderskim
 • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
 • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na holenderskich warunkach
 • wynagrodzenie 2600-3200€ brutto/mies
 • dodatek zmianowy w wysokości 12.5%
 • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
 • dobrą atmosferę w pracy
 • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
 • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
 • 8,33% dodatku urlopowego
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień