Operator lutowania twardego → Hamburg

2024-06-26 ID OFERTY: 965457

Opis stanowiska

  • Lutowanie części metalowych za pomocą lutowania twardego

  • Montaż urządzeń chłodniczych

  • Kontrola jakości

  • Praca w systemie 2-zmianowym

  • Praca w Hamburgu

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

  • Doświadczenie w obróbce metali

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Mile widziany samochód na dojazdy do pracy

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min.A2)

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2200€ netto

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Współpraca z międzynarodowymi partnerami

  • Stabilne zatrudnienie, zapewniające długoterminową perspektywę zawodową

  • Zadbane i bezpieczne środowisko pracy

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda
amanda@sedulus.pl

+48660362547