Operator małych maszyn budowlanych/wyburzeniowych, Eindhoven, Holandia

2024-03-25 ID OFERTY: 943810

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy zajmującej się rozbiórką, wyburzeniami i pracami budowlanymi - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Operator małych maszyn budowlanych/wyburzeniowych
Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • obsługa małych maszyn wyburzeniowych, w tym koparek, ładowarek, młotów wyburzeniowych, itp.
 • wykonywanie precyzyjnych i bezpiecznych prac rozbiórkowych zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa i regulacjami
 • obsługa elektronarzędzi, takich jak wiertarki, piły tarczowe, młoty udarowe itp., w ramach prac zleconych przez pracodawcę
 • wykonywanie różnorodnych prac zleconych przez pracodawcę w zależności od aktualnego zapotrzebowania, takich jak prace ziemne, prace przygotowawcze przed rozbiórką, itp.
 • monitorowanie stanu technicznego maszyn oraz bieżąca konserwacja i utrzymanie ich w dobrym stanie
 • współpraca z zespołem i nadzór nad bezpieczeństwem na terenie pracy

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w obsłudze małych maszyn wyburzeniowych
 • uprawnienia do obsługi minikoparek - mile widziane
 • komunikatywna znajomość j. niderlandzkiego - WARUNEK KONIECZNY
 • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
 • znajomość zasad bezpieczeństwa pracy oraz przepisów dotyczących rozbiórek
 • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
 • dokładność, precyzja i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
 • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
 • pracę długoterminową na holenderskich warunkach
 • wynagrodzenie 550€ netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
 • gwarantowane 40h pracy tygodniowo
 • środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
 • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
 • ubezpieczenie zdrowotne