Operator maszyn

2024-02-07 ID OFERTY: 934452

Operator maszyn – Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy produkującej formy do produkcji czekolady i wyrobów cukierniczych poszukujemy Kandydatów na stanowisko – operator maszyn produkcyjnych

Oferta:

  • Pełen etat

  • Praca zmianowa w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • Wynagrodzenie 15.70 euro brutto/h

  • Holenderska umowa o pracę

  • Zapewnione zakwaterowanie (koszt max. 450e/miesiąc)

Zadania:

  • Ustawienie i monitorowanie maszyn

  • Kontrola jakości produktów

  • Czyszczenie maszyn

  • Wykonywanie prostych prac technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do formowania wtryskowego i termoformowania

  • Mile widziane doświadczenie w branżach pokrewnych na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych

  • Skrupulatność i odpowiedzialność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • Mile widziane prawo jazdy +auto