Operator maszyn CNC - bez języka

2024-08-28 ID OFERTY: 978369

Operator CNC - od zaraz

Francja, Metz

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki, giętarki itd) automatycznych i półautomatycznych

  • praca przy linii produkcyjnej w firmie z branży automotive

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową

  • przynależność do francuskiego systemu: podatkowego, socjalnego, emerytalnego

  • darmowe zakwaterowanie (studia jednoosobowe z aneksem kuchennym i łazienką)

  • wynagrodzenie 1800-2000 € netto/miesiąc

  • zwrot kosztów wyjazdu do Francji 300 €: 150 euro po 1 msc pracy i drugie 150 na koniec kontraktu

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia przy obsłudze maszyn CNC

  • dyspozycyjności do szybkiego wyjazdu

  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym

Zainteresowanych kandydatów zachęcam do przesyłania CV