Operator maszyn CNC → praca w Niemczech !

2024-06-23 ID OFERTY: 964535

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn CNC (tokarki/frezarki/programowanie)

  • Ustawianie parametrów obrabiarek CNC

  • Kontrola jakości wykonanych detali

  • Dobieranie odpowiednich materiałów i tworzyw
    przeznaczonych do obróbki

  • Wykonywanie drobnych prac serwisowych oraz konserwacyjnych

  • Praca na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej

  • Praca na jedną zmianę, w różnych miejscowościach
    w Niemczech, w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka niemieckiego (min.A1)

  • lub angielskiego (min.A2)

  • Własny samochód na dojazdy do pracy

  • Doświadczenie na danym stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dieta godzinowa

  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania odpłatnie
    (pokoje jednoosobowe)

  • Pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Przyjazna atmosfera w zespole, sprzyjająca współpracy i integracji

Opiekunowie rekrutacji

Sali Marta
marta@sedulus.pl

+48608554697