Operator maszyn CNC - umowa francuska

2024-08-22 ID OFERTY: 977073

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji części do skrzyni biegów dla branży automotive na terenie Północnej Francji (Metz).

Stanowisko: Operator CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej (tokarki, frezarki, wyrzynarki)

  • dobór parametrów i narzędzi do produkcji oraz kontrola jakości wyrobów

W naszej ofercie:

  • zatrudnienie na podstawie francuskiego prawa pracy

  • możliwość starania się o francuską emeryturę

  • wynagrodzenie szacowane: 1800 - 2000 euro netto

  • zapewnione darmowe dojazdy do pracy

  • zapewnione jednoosobowe studia w hotelach pracowniczych

  • długoterminowa współpraca

  • bonus 10% wpłacany na koniec kontraktu

Oczekujemy od Kandydatów:

  • doświadczenia w obsłudze maszyn serii CNC

  • dyspozycyjności do pracy we Francji

Zainteresowanych ofertą zapraszam do przesłania CV :)