Operator maszyn do cięcia (produkcja materacy), Lokeren Belgia

2024-04-05 ID OFERTY: 946062

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - projektanta i producenta łózek, materacy, poduszek oraz narzut na łóżka - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator maszyn do cięcia (produkcja materacy)
Miejsce pracy: Lokeren, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • obsługa maszyny do cięcia materiału przy produkcji materacy
 • kontrola cięcia pod względem proporcji, rozmiaru, jakości
 • drobne naprawy techniczne
 • praca na 2 zmiany (szkolenie na 1 zmianie)

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie techniczne
 • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • samodzielność
 • bardzo dobra jakość wykonywanej pracy, precyzja
 • umiejętność pracy w zespole
 • szybkie przyswajanie nowych umiejętności
 • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy
 • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
 • stawkę 15,00 € brutto/h na początek, później stawka wzrasta 17€ brutto/h - 18,00 € brutto/h
 • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
 • dodatek zmianowy +6% (15,90€ brutto/h)
 • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4610 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
 • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2490 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
 • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
 • bon żywnościowy 5,20€ (1,09€ wkładu własnego)
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
 • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!