Operator maszyn - Francja

2024-09-26 ID OFERTY: 983138

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Operator maszyn, praca na terenie Francji.

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek produktu (kamieni) za pomocą maszyny

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie lub ręcznie do cięcia kamieni

  • Monitorowanie i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn

  • Umieszczanie towaru na paletach

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samochód prywatny do wyjazdu (mile widziany).

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę

  • Oferujemy długotrwałą współpracę,

  • Stawka godzinowa: €11,65/h

  • Premia +10% za koniec misja do stawki godzinowej,

  • Premia + 10% na koniec misji za nie wykorzystany urlop lub 2 dni wolnego za każdy przepracowany miesiąc

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin

  • Amortyzacja za użytkowanie samochodu na dojazdy do pracy: 50 euro na miesiąc,

  • Zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu,

  • Badania lekarskie po stronie pracodawcy,

  • Pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej