Operator maszyn i urządzeń do produkcji betonu przemysłowego

2024-08-27 ID OFERTY: 978152

Niemiecka firma produkcyjna założona w 1890 roku poszukuje do swojego oddziału w Frankenförde pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Operator maszyn i urządzeń do produkcji betonu przemysłowego

Miejsce pracy: 14947 Nuthe-Urstromtral, Niemcy

Zadania:

  • Obsługa urządzenia do produkcji samozagęszczalnego betonu przemysłowego,

  • Zapewnienie i monitorowanie sprawnego przebiegu produkcji i dystrybucji wewnętrznej,

  • Monitorowanie poziomów zapasów w odniesieniu do planowania produkcji,

  • Wykrywanie i usuwanie usterek przy wsparciu naszej własnej technologii zakładowej,

  • Wsparcie przy konserwacji jak również współpracowników w miejscu pracy,

  • Komunikacja z przełożonymi i dostawcami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, obsłudze maszyn,

  • Mile widziana wiedza w zakresie dziedziny produkcji betonu,

  • Zmysł techniczny i zręczność manualna,

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • Niezależny i sumienny sposób pracy.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

  • Umowę na czas nieokreślony,

  • Stałe godziny pracy,

  • Premie świąteczne,

  • Firmowy program emerytalny,

  • Benefity firmowe, premie zdrowotne,

  • Leasing rowerów firmowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BETON PRODUKCJA” – na pewno oddzwonię!

 KRAZ 13 471