Operator maszyn i urządzeń w Niemczech

2024-07-23 ID OFERTY: 971649

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ w Niemczech, okolice Drezna!

Rodzaj umowy - pełny etat

Główne zadania i obowiązki:

  • Konfigurowanie systemów zgodnie z produktem i wartościami domyślnymi

  • Kontrola i dokumentacja procesu produkcyjnego

  • Kontrola jakości i dokumentacja produktu zgodnie ze specyfikacjami

  • Samodzielne przeprowadzanie i organizowanie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych

  • Czyszczenie i inspekcja zgodnie z planami i wymaganiami

Wymagania

  • Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie rzemiosła lub techniki

  • Pożądane wykształcenie techniczne

  • Możliwy wpis boczny

  • Idealne pierwsze doświadczenie zawodowe w podobnej działalności

  • Zręczność manualna i umiejętności techniczne

  • Gotowość do pracy zmianowej / w weekendy, a także samodzielnej i zorientowanej na zespół

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Co oferujemy

Oferujemy bezpieczne, pełnoetatowe stanowisko w przyszłościowej i szybko rozwijającej się firmie. Otrzymasz również

  • pełną wyzwań, szeroko zakrojoną i interesującą pracę, wymagającą odpowiedzialności i inicjatywy

  • Atrakcyjny system premiowy za pracę w nocy i w weekendy

  • nasz firmowy program szkoleniowy, który gwarantuje staranne, szczegółowe i indywidualne szkolenie wprowadzające

  • Doskonałe możliwości dalszego rozwoju w dynamicznej firmie

  • Przyjazny zespół, który już nie może się doczekać spotkania z Tobą

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy, zapraszam do kontaktu

Telefon - 574520690

Email - justyna.paczkowska@personnelservice.pl