operator maszyn klejących na produkcja mebli

2024-06-23 ID OFERTY: 964545

Opis stanowiska:

Jako operator maszyn klejących będziesz odpowiedzialny za obsługę i konserwację maszyn, pras i dźwigów klejących. Będziesz zajmował się różnego rodzaju materiałami panelowymi i dbał o to, aby proces klejenia spełniał wysokie standardy jakościowe · Czas pracy: 08:00 do 17:00. Nadgodziny: Gotowość do rozpoczęcia o 06:00, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

  • poziom MBO, preferowany kierunek techniczny;

  • Doświadczenie: Co najmniej 1-2 lata jako operator, najlepiej w klejach lub produkcji.;

  • Umiejętności techniczne: Doświadczenie w obsłudze maszyn klejących, pras i dźwigów.;

  • Zdolność do wykonywania zadań wymagających wysiłku fizycznego.

  • Świadomość jakości: Duża dbałość o szczegóły i koncentracja na jakości.

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.;

  • Dobre umiejętności komunikacji i pracy zespołowej.

  • Elastyczność: Gotowość do wcześniejszego rozpoczęcia pracy w nadgodzinach, jeśli zajdzie taka potrzeba.  Pracodawka oferuje:

Pracodawca oferuje:

  • 15,00 €/ godz. plus dodatkowe świadczeniaza nadgodziny, dodatek wakacyjny

  • holenderską umowę o pracę

  • zakwaterowanie 120,00 €/tyg.

  • ubezpieczenie zdrowotne 35,00€/ tyg.